Beyoncé zbulon veshjen e saj të plotë në BET Awards

Mediale Vip

Beyoncé zbulon veshjen e saj të plotë në BET Awards

Më: 3 korrik 2020 Në ora: 11:58
Foto ilustrim

BET Awards u mbajt në mënyrë virutale këtë vit për shkak të pandemisë.

Ndërsa Beyoncé regjistroi fjalimin e saj në shtëpi, ajo prapë u vesh si për një qilim të kuq normal dhe bëri foto sesionin e saj.

Image

Beyoncé kishte flokët drejt e me një zinxhir të zbukuruar qafe me diamant, fustan të zi me kadife të zezë, pa rripa, doreza dore të gjata dhe të thella dhe taka të zeza.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat