Teuta Krasniqi kalon kohë cilësore me familjen - Bota Sot
Teuta Krasniqi kalon kohë cilësore me familjen

Mediale Vip

Teuta Krasniqi kalon kohë cilësore me familjen

Më: 3 korrik 2020 Në ora: 15:22
Teuta dhe Adonisi

Teuta shijoi ditën e nxehtë bashkë me familje.

Teuta Krasniqi bashkë me bashkëshortin e saj, Adonis Morinën dhe vajzat Tara dhe Kaia, shijuan pasditen bashkë.

Aktorja ka ndarë disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shfaq dy vogëlushet duke u freskuar në pishinën e shtëpisë.

Në një kënd, po qëndronte Adonisi duke pushuar, ndërsa në mbishkrimin që ua la fotove, Teuta shkruan “Kohë cilësore me familje”.

Kujtojmë se Teuta Krasniqi njihet për role të shumta në projekte kinematografike, përfshirë filma e seriale.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️❤️❤️

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat