Baby Gee del në rrjetë - Bota Sot
Baby Gee del në rrjetë

Mediale Vip

Baby Gee del në rrjetë

Më: 3 korrik 2020 Në ora: 15:57
Baby Gee

Baby Gee është një nga këngëtaret e skenës që rrallë vjen me projekte muzikore.

Për të së fundmi është folur që po vjen me projekt të ri muzikor, por, akoma nuk ka bërë publike ndonjë detaj.

Në Instagram ajo ka hedhur dy fotografi ku shihet e veshur në rrjetë dhe me paruke në kokë.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The information is blurred to protect you from shocking content 📰 @prettylittlething

A post shared by BabyG (@babygee) on

Sidoqoftë, Baby Gee duket shumë seksi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat