Dafina Zeqiri dhe Fikret Shatri takohen në autostradë, atleti ka disa fjalë për këngëtaren - Bota Sot
Dafina Zeqiri dhe Fikret Shatri takohen në autostradë, atleti ka disa fjalë për këngëtaren

Mediale Vip

Dafina Zeqiri dhe Fikret Shatri takohen në autostradë, atleti ka disa fjalë për këngëtaren

Më: 3 korrik 2020 Në ora: 17:41
Fikret Shatri

Ish trajneri, tanimë atleti Fikret Shatri ka nisur rrugëtimin e tij sfidues nga Prishtina për në Tiranë,

Por, gjatë rrugës ai është takuar me këngëtaren Dafina Zeqiri dhe ekipin e saj “Moneyz” të cilët dhe kanë ndaluar për ta përshendetur.

Komplimentet për muzikën nuk kanë munguar nga Shatri për Zeqirin.

“Çmenduri është çfarë këngë të bukura” janë fjalët e tij ndërsa i thotë Dafinës të ketë kujdes e mos ta ndez flakë, duke iu referuar performancës sonte në Shëngjin.

“Vrapi i Shqipes nga Skenderbeu, n’Skenderbe” ka shkruar Dafina në videon që ka publikuar.

Ndryshe Shatri pritet të arrijë në Tiranë më 4 korrik 2020, ku ka marr premtimin se do të pritet edhe nga i pari i shtetit shqiptar, Ilir Meta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vrapi i Shqipes nga Skenderbeu, n’Skenderbe @fikretshatri 💯👐🏼🙌🏼

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat