Bekim Ibrahimi gati për “Jam sheqer Kosove, ti je mjaltë Shqipnie" - Bota Sot
Bekim Ibrahimi gati për “Jam sheqer Kosove, ti je mjaltë Shqipnie"

Mediale Vip

Bekim Ibrahimi gati për “Jam sheqer Kosove, ti je mjaltë Shqipnie"

Nga: Maksim Gjokaj Më: 3 korrik 2020 Në ora: 19:58
Bekim Ibrahimi

Ai është një artist i njohur i cili vjen herë pas herë me projekte muzikore shumë me cilësi duke bashkëpunuar me emrat më të njohur.

Po flasim për Bekim Ibrahimi ku ishte këto ditë në Shqipëri e Kosovë për të realizuar një këngë të bukur ku mësojmë se titullohet "Jam sheqer Kosove, ti je mjaltë Shqipnie" me tekst nga vetë këngëtari e muzikë, orkestrim dhe aranzhman nga Edmond Rrapi.

Kënga pritet të publikohet shumë shpejt me video punuar mjeshtërisht nga Art Fabe, e ky projekt i finalizuar me videoklip është i katërti për të.

Duke parë bashkëpunëtorët e tij dhe vlerat e artistit padiskutim se do të jetë një hit./BS

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat