Loredana në bashkëpunim me dy reperë të njohur, publikon një pjesë të këngës - Bota Sot
Loredana në bashkëpunim me dy reperë të njohur, publikon një pjesë të këngës

Mediale Vip

Loredana në bashkëpunim me dy reperë të njohur, publikon një pjesë të këngës

Më: 3 korrik 2020 Në ora: 20:58
Loredana

Loredana ka finalizuar projekti e ri i cili do të jetë në bashkëpunim me dy reperë të njohur gjerman.

Projekti i ri i Loredanës vjen në bashkëpunim me Summer Cem dhe KC Rebell, ndërsa publikohet të enjten në 23:59.

Në profilin e saj në Instagram, Loredana ka sjellur për adhuruesit një pjesë të shkurtër të këngës.

Se cfarë ka përgatitur kësaj radhe reperja shqiptaro-gjermane mbetet të shihet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Üblicher Donnerstag 23:59 🤒 @summercem @kcrebell #neinloredanaistaufmaximum

A post shared by Loredana (@loredana) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat