Kida e Mozzik prekin 2 milionë - Bota Sot
Kida e Mozzik prekin 2 milionë

Mediale Vip

Kida e Mozzik prekin 2 milionë

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 06:33
Kida e Mozzik

Në mesnatën e 3 korrikut dyshja e suksesshme e artistëve, Kida dhe Mozzik lansuan projektin e përbashkët “PP”.

Këngëtarja edhe reperi sollën dy këngë të ndryshme brenda një projekti të vetëm, “Paranoia” dhe “Pishman”.

Kënga me tu lanasur u kthye në hit duke u dëgjuar në secilin ambient, ndërsa ata arritën një suksese rekord në kanalin zyrtar në Youtube.

Kjo pasi pa u bërë ende 24 orë, kënga “PP” ka arritur shifrën e 2 milionë shikimeve.

Ndërsa Mozzik po shijon suksesin edhe të këngës tjetër solo “Madonna” që brenda 1 jave ka grumbulliar mbi 8 milionë klikime./I

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat