Ndahet çifti i njohur i showbizit, pas 19 vitesh martesë - Bota Sot
Ndahet çifti i njohur i showbizit, pas 19 vitesh martesë

Mediale Vip

Ndahet çifti i njohur i showbizit, pas 19 vitesh martesë

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 10:08
Clark Gregg dhe Jennifer Grey me vajzen e tyre

Clark Gregg dhe Jennifer Grey kanë njoftuar se janë ndarë pas 19 vitesh së bashku.

Aktori 58-vjeçar i Marvel Cinematic Universe dhe aktorja 60-vjeçare e Dirty Dancing zbuluan lajmin në llogaritë e tyre në mediat sociale të premten.

“Pas 19 vjet së bashku, ne u ndamë në janar, duke e ditur që gjithmonë do të ishim një familje që do, vlerëson dhe kujdeset për njëri-tjetrin. Kohët e fundit morëm vendimin e vështirë për t’u divorcuar, por mbetemi afër dhe jemi thellësisht mirënjohës për jetën që kemi ndarë dhe vajzën e mrekullueshme që kemi rritur, “shkruajti çifti në deklaratën e tyre të përbashkët.

Ata të dy shtuan, “PS plotësisht duke qarë ndërsa ne postojmë këtë”.

Clark dhe Jennifer filluan lidhjet në verën e vitit 2000 dhe ata u martuan në plazh në Martha’s Vineyard në korrik 2001. Vajza e tyre Stella , tani 18 vjeç, lindi në dhjetor 2001.

Jennifer postoi një mesazh të ëmbël për Clark në Ditën e Babait muajin e kaluar dhe familja ishin së bashku për diplomimin e shkollës së mesme të Stella.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat