Thalia shkëlqen me bikine të zeza - Bota Sot
Thalia shkëlqen me bikine të zeza

Mediale Vip

Thalia shkëlqen me bikine të zeza

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 14:13
Thalia Hell

Thalia Hell është shumë e bukur në fytyrë.

Por, nëse ia shikojmë linjat trupore, do t’ia harrojmë sytë bojqielli që i ka.

Të paktën kështu shihet në një fotografi që Thalia e ka hedhur në Instagram.

Në të, bukuroshja shihet e veshur me një palë bikine të holla dhe të vogla që mezi ia mbuluan gjoksin bombastik që ajo ka.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat