Bashkëshortja e Chicharitos nostalgjike në Instagram për rrezet e diellit dhe detin! - Bota Sot
Bashkëshortja e Chicharitos nostalgjike në Instagram për rrezet e diellit dhe detin!

Mediale Vip

Bashkëshortja e Chicharitos nostalgjike në Instagram për rrezet e diellit dhe detin!

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 14:11
Sarah Kohan

Sarah Kohan bashkëshortja e Chicharito Hernandez nuk fshihet në Instagram.

Bukuroshja seksi ka postuar një foto me rroba banjoje ku komenton se sa shumë i mungon deti.

Sarah po pret me padurim që situata nga COVID-19 të qetësohet disi për të filluar plazhin.

Image
Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat