‘Familjarisht vdesim për këtë’, burri i Afërditës ka tashmë një këngë të preferuar shqiptare - Bota Sot
‘Familjarisht vdesim për këtë’, burri i Afërditës ka tashmë një këngë të preferuar shqiptare

Mediale Vip

‘Familjarisht vdesim për këtë’, burri i Afërditës ka tashmë një këngë të preferuar shqiptare

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 14:57
Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl

Bukuroshja shqiptare, Afërdita Dreshaj ka treguar gjithmonë se është një fanse e madhe e muzikës së këngëtarit të njohur, Gena.

Por përveç Afërditës, duket se Gena ka edhe një fans të huaj.

Bëhet fjalë për bashkëshortin e Dreshajt, Jakub Kindl, i cili duket se pëlqen shumë këngën më të re të Genës, “Bella Senorita”.

Afërdita ka publikuar një video ku shfaqet duke kënduar në makinë me Jakubin, nënën dhe motrën e saj.

“Familjarisht vdesim për këtë këngën”, shkruan Gena.

Me sa duket. Jakub përveç fjalëve në shqip, po mëson edhe këngët shqiptare dhe tashmë ka një të preferuar.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat