Harrohet Coronavirusi, Tayna dhe Ledri stërmbushën sallën në koncertin e mbrëmshëm

Mediale Vip

Harrohet Coronavirusi, Tayna dhe Ledri stërmbushën sallën në koncertin e mbrëmshëm

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 15:03
Tayna dhe Ledri

Tayna dhe Ledri mblodhën një numër të madh fansash në koncert.

Tayna dhe Ledri kanë nisur mbrëmjet muzikore, ata mbrëmë kanë performuar për fansat e tyre në Tiranë.

Pavarësisht faktit se numri i të infektuar me COVID-19 vazhdon të mbetet i madh, ata nuk i ndaloi kjo gjë që të shkojnë në koncert.

Në videot që janë shpërndarë në rrjete sociale, shihet salla e stërmbushur me publik, teksa atmosfera ishte në maksimum.

Sa i përket respektimit të distancës e të tjera elementeve, mund të vlerësoni vet përmes pamjeve të mëposhtme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat