'Dhëmbët si lepur dhe gjithë ato lekë', Arbana Osmani i kthehet ndjekësit - Bota Sot
'Dhëmbët si lepur dhe gjithë ato lekë', Arbana Osmani i kthehet ndjekësit

Mediale Vip

'Dhëmbët si lepur dhe gjithë ato lekë', Arbana Osmani i kthehet ndjekësit

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 15:20
Arbana Osmani

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani pozon gjithmonë e buzëqeshur në foto, siç ka bërë dhe së fundmi.

Një ndër ndjekësit i ka bërë një koment për dhëmbët dhe ajo nuk ia ka kursyer një përgjigje.

Arbana ka publikuar një foto duke gatuar sushi.

"Se i ke dhëmbët si lepur dhe gjithë ato lekë", i shkruan ndjekësi në foton në fjalë.

"Lek i shkuar dëm", i është përgjigjur moderatorja, duke shkaktuar shumë të qeshura te ndjekësit.

Kujtojmë se Arbana është në pritje të ëmbël. Ajo dhe partneri, Eduart Grishaj do të bëhen së shpejti prindër.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat