Lei Kraja ‘përvëluese’, uron festën e Pavarësisë së SHBA - Bota Sot
Lei Kraja ‘përvëluese’, uron festën e Pavarësisë së SHBA

Mediale Vip

Lei Kraja ‘përvëluese’, uron festën e Pavarësisë së SHBA

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 17:19

Lei Kraja është padyshim një nga moderatoret më bukuroshe dhe më seksi në ekranet shqiptare.

Ajo është tepër aktive në rrjete sociale, sidomos Instagram, ku publikon foto të ndryshme nga jeta e saj.

Në festën e Pavarësisë se SHBA, urimet kanë qenë të shumta nga liderët e politikës, por edhe nga personazhe të tjera.

Kështu edhe moderatorja nuk e ka harruar këtë ditë dhe ka uruar SHBA-në për festën e Pavarësisë.

Ajo ka zgjedhur mënyrën e saj për ta uruar shtetin amerikan. Lei ka pozuar në bregdet e veshur me bikini dhe me flamurin amerikan.

Nuk mund ta mohojmë që Lei duket padyshim shumë seksi.

Image
Image
Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat