Vazhdon me Gerin pas “Përputhen”? Përgjigjet Ina: Nuk jam gati... - Bota Sot
Vazhdon me Gerin pas “Përputhen”? Përgjigjet Ina: Nuk jam gati...

Mediale Vip

Vazhdon me Gerin pas “Përputhen”? Përgjigjet Ina: Nuk jam gati...

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 17:45
Ina Kollçaku dhe Geri

Ina Kollçaku, një prej pjesëmarrësve në emisionin “Përputhen” në E Diell, ishte e ftuar në “Pop Culture” me moderatoren Dojna Mema.

Pas pyetjeve për karrierën apo jetën e luksit, nuk mund të mungonte pyetja në lidhje me Gerin, konkurrentin e “Përputhen”, emision nga i cili dolën të lidhur.

Kureshtjes së njerëzve nëse “po mendon për fejesë apo bashkëjeton me Gerin”, Ina iu përgjigj:

“Fejesën e martesën as nuk e mendoj, është në planet e mia të largët. As nuk bashkëjetoj me Gerin. Nuk jam gati të bëj hapa të tillë, nuk jetoj dot pa motrat. Geri ka ardhur disa herë në shtëpinë time”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat