Demi Lovato ndan momente të lumtura pranë të dashurit, kështu ia shpreh dashurinë atij - Bota Sot
Demi Lovato ndan momente të lumtura pranë të dashurit, kështu ia shpreh dashurinë atij

Mediale Vip

Demi Lovato ndan momente të lumtura pranë të dashurit, kështu ia shpreh dashurinë atij

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 18:13
Demi Lovato dhe i dashuri i saj

Demi Lovato i dedikoi fjalë romantike partnerit.

Demi Lovato po e shijon lidhjen e dashurisë me partnerin, Max Ehrich, me të cilin sjell kohë pas kohe imazhe në rrjete sociale.

Këngëtarja, së fundi ndau me ndjekësit një moment të lumtur, teksa fotografinë e kanë shkrepur buzë detit.

“Kjo mund të jetë fotografia ime e preferuar. Faleminderit që më bën më të lumturën, Të dua shumë Max Ehrich”, ka shkruar ajo.

Pranë këtij imazhi të ëmbël, Demi Lovato dhe Max Ehrich pranuan komente të panumërta nga ndjekësit.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat