“M’ke harru”, publikohet nga Çiljeta dhe Mars - Bota Sot
“M’ke harru”, publikohet nga Çiljeta dhe Mars

Mediale Vip

“M’ke harru”, publikohet nga Çiljeta dhe Mars

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 18:43
Çiljeta dhe Mars

Çiljeta Xhilga sapo ka publikuar bashkëpunimin e ri.

Çiljeta Xhilaga ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “M’ke harru” në bashkëpunim me Mars.

Për tekstin e këngës u kujdes Mars dhe Petro Xhori, producent ishte Bo Beatz, mix/masterin e bëri Avaxus, ndërsa videoklipi është punuar nga Pro Video.

Ky është bashkëpunimi i parë i Çiljetës me këtë artiste, ajo përmes një postimi ka thënë se i përkrah gjithmonë artistët e rinj.

Më poshtë mund ta dëgjoni “M’ke harru” nga Çiljeta Xhilaga dhe Mars.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat