Ministra Haradinaj e kompletuar me familje, e quan kohe të çmueshme praninë pranë burrit e fëmijëve - Bota Sot
Ministra Haradinaj e kompletuar me familje, e quan kohe të çmueshme praninë pranë burrit e fëmijëve

Mediale Vip

Ministra Haradinaj e kompletuar me familje, e quan kohe të çmueshme praninë pranë burrit e fëmijëve

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 18:45
Meliza Haradinaj

Ministrja e Punëve të Jashtme, Meliza Haradinaj – Stublla, ditën e shtunë e ka kaluar pranë fëmijëve të saj dhe bashkëshortit.

Ajo këtë kohë e ka quajtur të çmueshme.

Haradinaj – Stublla duket mjaft në formë të mirë dhe e lumtur pranë familjes së saj.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat