Seksi Arta, ekspozon këmbët e gjata

Mediale Vip

Seksi Arta, ekspozon këmbët e gjata

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 19:24
Arta Elezaj

Arta Elezaj tregoi linjat e saj seksi në një paraqitje të radhës në Insatgram.

E njohur më së miri për rolin e “Xhakartës”, aktorja e njohur tashmë ka vëmendjen të madhe nga mediat rozë.

Ajo komentohet për linjat e saj, ekspozimin jetën luksoze dhe veshjen me shumë shije e stil.

Në një fotografi që ka publikuar së fundi, Arta shfaqi këmbët e saj të gjata dhe seksi në një veshje të shkurta.

Kaçurrelja shihet e shtrirë në një kolltuk teksa duket atraktive dhe në formë të mirë.

Ndryshe, Arta ditëve të fundit ka sjellur imazhe të shumta edhe nga pushimet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat