Një djalë nga Zvicra bën tatuazh portretin e Afrona Dikës - Bota Sot
Një djalë nga Zvicra bën tatuazh portretin e Afrona Dikës

Mediale Vip

Një djalë nga Zvicra bën tatuazh portretin e Afrona Dikës

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 22:13
Afrona Dika

Modelja dhe njëherësh blogerja e njohur, Afrona Dika, vazhdon të mbetet njëra nga më me trend ndonjëherë.

Si duket tiparet e saj të bukurisë kanë tërhequr vëmendjen e fansave të saj, të cilat për të treguar admirimin ndaj tyre bëjnë edhe veprime të papritura.

Në një postim në rrjetin social Instagram, modelja ka publikuar një imazh në të cilin shihet një krah i një mashkulli dhe portreti i saj në të.

Tatuazhi i realizuar nga fansi i saj bart fytyrën e saj, ku të njëjtën e ka publikuar edhe si fotografi, e që duket mjaft atraktive.

Ndërkaq, admiruesi i saj ka një pëlqim të veçantë për të, pasi edhe gjatë gjithë jetës së tij do ta përcjell fytyra e modeles në trup.

Afrona përndryshe është bërë edhe më e njohur pas martesës së saj me këngëtarin shqiptar, Blero Muharremi.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️ #tattoo @afrim__d

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat