Harry, Meghan dhe një ndarje mbretërore për shkak të një fustani 75 mijë dollarësh - Bota Sot
Harry, Meghan dhe një ndarje mbretërore për shkak të një fustani 75 mijë dollarësh

Mediale Vip

Harry, Meghan dhe një ndarje mbretërore për shkak të një fustani 75 mijë dollarësh

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 07:31
Princi Harry dhe Meghan Markle

Një fustan 75 mijë dollarë dhe një rindërtim me kosto 3 milionë dollarë?

Një libër i ri ka zbuluar shpenzimet e mëdha të Princit Harry dhe Meghan Markle, nga veshjet te rinovimi i Frogmore Cottage, kanë qenë një problem politik për familjen mbretërore.

Në librin e ri “Lufta në Familjen Mbretërore”, autorët Dylan Howard dhe Andy Tillett kanë shkruar se shfaqja publike e pasurisë ka qenë një nga “faktorët thelbësor mbrapa prishjes së marrëdhënieve mes Princit Harry dhe familjes së tij”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat