Albi Nako dedikim ish bashkëshortes Klaudia Pepa: Mbretëreshë! - Bota Sot
Albi Nako dedikim ish bashkëshortes Klaudia Pepa: Mbretëreshë!

Mediale Vip

Albi Nako dedikim ish bashkëshortes Klaudia Pepa: Mbretëreshë!

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 07:33
Albi Nako, Klaudia Pepa

Klaudia Pepa shkëlqeu në videoklipin e Giulia Luzi dhe Samuel Storm, “ Mon Amour”, kënga e re që premton të kthehet në një kolonë zanore të kësaj vere, të paktën në Itali.

Klaudia, balerinë e Amici, është shumë popullore në vendin fqinj, e në mediat vendase që kanë shkruar mbi prezantimin e kësaj kënge të re, lavdërohet në maksimum koreografia e klipit dhe performanca e balerinës shqiptare.

Por Klaudia ka marrë një super lëvdate edhe nga ish bashkëshorti, Albi Nako. Ai nxorri një foto të videos në Instagram ku shihet ajo duke performuar, në të cilën shkruante: Quenn ( mbretëreshë)!!

Të dy ata kanë qenë të martuar, dhe Klaudia pas divorcit nisi një jetë të re në Itali, ndërsa Albi u diskutua gjerë e gjatë për lidhjen me Alba Hoxhën, me të cilën sic thuhet u nda në fund të majit, ndonëse cifti asnjëherë nuk e pranoi lidhjen publikisht!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat