Sonte publikohet “Hala” nga Valza dhe Kanita - Bota Sot
Sonte publikohet “Hala” nga Valza dhe Kanita

Mediale Vip

Sonte publikohet “Hala” nga Valza dhe Kanita

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 08:22
Valza dhe Kanita

Kohëve të fundit bashkëpunimet mes këngëtareve femra po dalin të jenë tejet të pëlqyera për publikun e prandaj artisti Mixey ka vendosur që këngën e krijuar nga ai t’ia dhuroj dy zërave mjaft të veçantë.

Valza Zhegrova dhe Kanita Suma, dy artiste të reja në skenën tonë muzikore, janë bërë bashkë për këngën “Hala” teksti i së cilës është shkruar nga Muma.

Videoklipi tashmë është gati i punuar nga Imagine Films dhe do të publikohet sonte në ora 20:00 në YouTube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat