Publikohet albumi “Tululu II” nga Shaolin Gang - Bota Sot
Publikohet albumi “Tululu II” nga Shaolin Gang

Mediale Vip

Publikohet albumi “Tululu II” nga Shaolin Gang

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 13:47
Dj Blunt dhe Real 1

Shaolin Gang kanë lansuar albumin e ri.

DJ Blunt dhe Real 1 kanë publikuar albumin me titull “Tululu II”, i cili përmban 13 projekte muzikore, shkruan lajmi.net.

Në kanalin e tyre në YouTube, tashmë janë publikuar tre këngët e reja të albumit,“Thoba”, “Nese” dhe “Superhero”.

Ndërsa, disa prejt projekteve muzikore janë publikuar më parë, por që përfshihen në këtë album të ri të dyshes.

Blunt dhe Real së fundi kanë deklaruar se kanë përfunduar mosmarrëveshjet mes tyre dhe Ledri Vulës.

Më poshtë gjendet tri këngët e reja nga albumi “Tululu II” i Shaolin Gang”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat