Kim Kardashian edhe me ‘look-un’ e ri, po duket për mrekulli

Mediale Vip

Kim Kardashian edhe me ‘look-un’ e ri, po duket për mrekulli

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 14:36
Kim Kardashian

Kim Kardashian është njër ndër femrat më të përfolura në botë.

Në çdo paraqitje që bënë ajo arrin të ketë vëmendjen e të tjerve.

Kardashian ka realizuar disa fotografi së fundmi, ku shihet se ka ndryshuar paksa ‘look-un’ duke bërë flokët e kuqe.

Edhe kësaj radhe ajo duket për mrekulli duke vënë në pah linjat fantastike trupore si dhe bukurinë që e karakterizon atë, duke e bërë ndër femrat më ‘hot’ në botë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat