Arbana nuk mund të rri pa Eduartin: Më mungon - Bota Sot
Arbana nuk mund të rri pa Eduartin: Më mungon

Mediale Vip

Arbana nuk mund të rri pa Eduartin: Më mungon

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 15:20
Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj

Arbana Osmani i ka shprehur dashurinë Eduartit nga largësia.

Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani po i kalon pushimet me personat e zemrës mirëpo po i mungon dikush.

Ka ditë që moderatorja ndan me ndjekësit imazhe nga plazhi dhe shihet se po argëtohet mjaft shumë, mirëpo asaj po i mungon partneri i saj Eduart Grishaj dhe këtë ia tha publikisht me publikimin e një Instastory.

“Më mungon”, ka shkruar Arbana gjatë një mbrëmje ku po e shoqëron pamje romantike në det dhe pranë fotos e ka etiketuar Eduartin.

Dyshja janë në pritje të ëmbël. Eduarti po bëhet baba për herë të parë ndërsa Arbana për të dytën herë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat