Afrona po e shijon në maksimum të nxehtit verorë - Bota Sot
Afrona po e shijon në maksimum të nxehtit verorë

Mediale Vip

Afrona po e shijon në maksimum të nxehtit verorë

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 15:51
Afrona Dika

Modelja shqiptare Afrona Dika është një personazh mjaft i dashur dhe i ndjekur nga publiku shqiptar.

Ajo u bë edhe më e famshme pasi u lidh e më pas u martua me këngëtarin Blero.

Dyshja shihen shpesh duke pozuar së bashku nëpër rrjetet sociale, derisa së fundmi Afrona shihet në një imazh të bukur e vetme.

Ajo ka shkruar se është duke e shijuar në maksimum stinën verore, derisa ka vënë në pah linjat e saj trupore në formën më të mirë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat