“Kam dhënë shumë para për Kosovën”, Labi replikon me komentuesin pas perfomancës së mbrëmshme - Bota Sot
“Kam dhënë shumë para për Kosovën”, Labi replikon me komentuesin pas perfomancës së mbrëmshme

Mediale Vip

“Kam dhënë shumë para për Kosovën”, Labi replikon me komentuesin pas perfomancës së mbrëmshme

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 16:26
Foto Ilustrim

Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri i cili para disa ditë së bashku me disa kolegë bëri protestë për shkak se nuk u lejua organizimi i dasmave dhe ahengjeve.

Tani më është lejuar mbajtja e dasmave vetëm me 50 persona.

Mirëpo, Labi mbrëmë ka performuar në Ksamil, i cili e shpërndau këtë lajm në Instagram për ndjekësit e tij.

Labi, mori komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat e tij.

Një prej tyre i kishte shkruar se më mirë do të ishte t’i linte paret në Kosovës në këtë krizë.

Ndërsa Labi i shkroi se ka dhënë shumë para për Kosovën sa nuk mund t’i numëroj.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat