Jonida Maliqi freskohet buzë detit, merr poza joshëse

Mediale Vip

Jonida Maliqi freskohet buzë detit, merr poza joshëse

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 17:13

Ajo është një nga këngëtaret me të pëlqyera shqiptare, edhe pse ka kohë që s’është aq aktive.

Por, Jonida Maliqi shquhet për diçka tjetër, stilin e jetesës dhe jetën private.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku tregon se po relaksohet në det, teksa shfaq linjat trupore./

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat