Fejesa me Tristan Thompson, Khloe Kardashian “thyen” heshtjen

Mediale Vip

Fejesa me Tristan Thompson, Khloe Kardashian “thyen” heshtjen

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 17:17
Tristan Thompson dhe Khloe Kardashian

Khloe Kardashian “ka thyer” heshtjen për fejesën e aluduar me Tristian Thompson, dhe është po aq konfuze sa të gjithë të tjerët!

Ylli i reality show, e cila ka një vajzë nga lidhja me ish-të dashurin basketbollist, True, reagoi përmes një statusi në Twitter duke shkruar:

“Prit…çfarë? Sapo hyra online dhe jam konfuze,” u shpreh ajo teksa i adresohej thashethemeve për romancën e përfolur me Tristian.

Fansat e Khloe nisën të spekulonin se 36 vjeçarja është fejuar me Thompson, pasi vunë re unazën që mbante në gisht në fotot e publikuara në Instagram për ditëlindjen e saj.

Gjithashtu burime të brendshme thanë se çifti po planifikonte një dasmë private me pak njerëz, në shtëpinë e Kim Kardashian.

Por, pas thashethemeve, një burim raportoi për “E!News” se gjërat midis dyshes së famshme po shkojnë shumë mirë, por ata nuk janë të fejuar.

Khloe dhe Tristian u ndanë rreth 1 viti më parë pas skandalit të puthjes së kanadezit me miken më të ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat