Ariana nuk i ndal postimet nga plazhi, shfaqet tejet tërheqëse me paraqitjen e fundit - Bota Sot
Ariana nuk i ndal postimet nga plazhi, shfaqet tejet tërheqëse me paraqitjen e fundit

Mediale Vip

Ariana nuk i ndal postimet nga plazhi, shfaqet tejet tërheqëse me paraqitjen e fundit

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 17:28
Ariana Fejzullahu

Ariana Fejzullahu është një emër tejet i përfolur në publik.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për veshjet e saj gjithmonë një hap me trendet e mëdha botërore.

Atë e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Kohëve të fundit ajo me Ermalin dhe vajza t e saj po i kalojnë pushimet në bregdetin shqiptar.

Sot, ajo ka postuar një foto nga plazhi.

E me këtë paraqitje, Ariana po duket më tërheqëse se kurrë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat