Dhurata Dora shfaq bukurinë në Spanjë - Bota Sot
Dhurata Dora shfaq bukurinë në Spanjë

Mediale Vip

Dhurata Dora shfaq bukurinë në Spanjë

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 18:10
Dhurata Dora

Ajo është një nga këngëtaret më të talentuara dhe më të sukesshme momentalisht.

Bëhet fjalë për Dhurata Dorën e cila së fundmi erdhi me projektin muzikor “Ferrari”, e që po dëgjohet tej mase.

Ndërsa, ajo shquhet edhe për stilin unik, e tejet joshëse duket edhe në fotografitë e fundit nga Spanja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat