Jessica pret flokët, por ja detaji që mori vëmendje - Bota Sot
Jessica pret flokët, por ja detaji që mori vëmendje

Mediale Vip

Jessica pret flokët, por ja detaji që mori vëmendje

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 18:54
Jessica Cakes

Ka ardhur me një ndryshim.

Bukuroshja e Instagramit, Jessica Cakes, përmes kësaj video të hedhur në llogarinë e saj në Instagram, ka dashur t’i provokojë ndjekësit e shumtë që ka.

Ajo shihet se ka prerë flokët dhe dukej shumë ndryshe.

Por, Jessica përsëri doli me bikine dhe krejt vëmendjen e mori trupi i saj me lëvizjet që nuk i lanë fort vend imagjinatës mashkullore.

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat