“Panorama”, kënga më e re nga Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi - Bota Sot
“Panorama”, kënga më e re nga Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi

Mediale Vip

“Panorama”, kënga më e re nga Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 19:47
Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi

Xhensila dhe Ardiani kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor.

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe kolegu i saj Ardian Bujupi do të vijnë me bashkëpunim.

Ishte Xhensila ajo e cila e bëri të ditur këtë nëpërmjet publikimit të një postimi në Instagram.

Ajo zbuloi se kënga do të publikohet të premten dhe titullohet “Panorama”.

Kjo nuk është hera e parë që dyshja vijnë me bashkëpunim andaj pritet që kjo këngë të jetë hiti i kësaj vere ashtu si edhe ishte kënga “Çika çika”.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

we are back on friday 🌅 PANORAMA @ardianbujupi 🍾

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat