Valza e Kanita sjellin projektin “Hala”

Mediale Vip

Valza e Kanita sjellin projektin “Hala”

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 20:28
Valza e Kanita

Një super duet mes vajzave është publikuar para pak minutash.

Valza dhe Kanita kanë sjellë projektin e përbashkët të titulluar “Hala”.

Ndiqeni të plotë më poshtë.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat