“Djalë apo vajzë”, mos Sara Hoxha po flet rrotull për shtatzëninë? - Bota Sot
“Djalë apo vajzë”, mos Sara Hoxha po flet rrotull për shtatzëninë?

Mediale Vip

“Djalë apo vajzë”, mos Sara Hoxha po flet rrotull për shtatzëninë?

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 21:48
Sara Hoxha

Po flitet se Ledri dhe Sara do të bëhen prindër.

Reperi shqiptar, Ledri Vula së fundmi e ka zyrtarizuar lidhjen e dashurisë me Sara Hoxhën.

Çifti menjëherë u kthyen ndër emrat më të komentuar në mediat rozë.

E më pas dolën zëra se Sara është shtatzënë, mirëpo as njëri e as tjetri nuk e konfirmuan e as nuk e mohuan një gjë të tillë.

Dyshimet u shtuan pasi duket sikur Sara flet rrotull lidhur me këtë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat