Si rrallëherë Krusita pozon në bikini dhe ‘mahnit’ me format trupore - Bota Sot
Si rrallëherë Krusita pozon në bikini dhe ‘mahnit’ me format trupore

Mediale Vip

Si rrallëherë Krusita pozon në bikini dhe ‘mahnit’ me format trupore

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 21:55
Krusita

Krusita duket tejet seksi në foton e fundit.

Këngëtaren e njohur shqiptare, Krusitën, e kemi parë aktive në rrjete sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit video nga projektet muzikore e edhe nga përditshmëria mirëpo duke u shfaqur provokuese nuk e kemi parë.

Së fundmi si rrallëherë ajo me ndjekësit e ka ndarë një foto ku tregon format e përkryera trupore në bikini.

Në sy bie gjoksi i këngëtares.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat