Azet thyen heshtjen disa mujore dhe rikthehet në rrjete sociale - Bota Sot
Azet thyen heshtjen disa mujore dhe rikthehet në rrjete sociale

Mediale Vip

Azet thyen heshtjen disa mujore dhe rikthehet në rrjete sociale

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 22:07
Azet

Reperi Azet ka thyer heshtjen disa mujore në rrjete sociale.

Pas projekteve bashkëpunime, ai u tret dhe nuk u shfaq më askund, për të shfrytëzuar periudhën e nevojshme me familjen, ashtu siç kishte sqaruar vetë publikisht.

Më në fund, sot, ka paralajmëruar këngën e re.

“InshAllah” titullohet ky projekt, pjesë e albumit “Fast Life 2” që publikohet së shpejti.

E veçanta e tij është fakti se në pjesën e parë, nis me një mesazh tejet të ndjerë të nënës së reperit që ka mall për djalin i cili është në vazhdimësi në koncerte.

Duket se Azeti ka mbushur mjaftueshëm bateritë për rikthimin e tij pranë fansave që duan këngë nga ai sa më shpesh që është e mundur.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Album Trailer Online.

A post shared by AZET (@kmn_azet) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat