Rudina Magjistari ka një pyetje për të gjithë - Bota Sot
Rudina Magjistari ka një pyetje për të gjithë

Mediale Vip

Rudina Magjistari ka një pyetje për të gjithë

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 22:40
Rudina Magjistari

Moderatorja e njohur, Rudina Magjistari duket se ka nisur t’i shijojë maksimalisht ditët e verës dhe këtë e ka treguar dhe me postimin e fundit në rrjetet sociale.

“A ka ndonjë problem nëse unë për çdo stinë them ‘kjo është e preferuara ime’?”, ka shkruar Magjistari krah postimit ku shfaqet me një kapele dielli e cila duket se e mbron nga rrezet e diellit.

Siç kuptohet Rudina ka një dashuri të madhe për të gjitha stinët e vitit.

Momentalisht Magjistari është duke shijuar temperaturat e larta të verës dhe ka ndarë disa momente nga koha e saj e pushimit në natyrë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat