Era Istrefi duket tejet tërheqëse në imazhet e fundit

Mediale Vip

Era Istrefi duket tejet tërheqëse në imazhet e fundit

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 06:49
Era Istrefi

Këngëtarja kosovare, Era Istrefi, është një personazh mjaft i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Srri n’kom kur muj me nejt ulun😜

A post shared by Era Istrefi (@alwayswithera) on

Ajo numëron plot 1.5 milionë ndjekës vetëm në rrjetin social Instagram, ku ndan herë pas here me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, Istrefi mori vëmendjen e fansave për ndryshimin e radhës, ku u shfaq me një pamje krejt të re prej kaçurreleje.

Në disa fotografi të ndara së fundmi me ndjekësit e saj, Era është shfqur edhe më tërheqëse me modelin eri të flokëve kaçurrela, të kapura lart.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tonight REDROSE #EraIstrefi #NicEra #Strefie #RedRum

A post shared by Era Istrefi (@alwayswithera) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat