Shkoi të festonte përvjetorin në Miami me partnerin, Afërdita Dreshaj bën tamponin për Covid-19 - Bota Sot
Shkoi të festonte përvjetorin në Miami me partnerin, Afërdita Dreshaj bën tamponin për Covid-19

Mediale Vip

Shkoi të festonte përvjetorin në Miami me partnerin, Afërdita Dreshaj bën tamponin për Covid-19

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 06:57
Aferdita Dreshaj

Se fundmi Afërdita Dreshaj ka udhëtuar së bashku me bashkëshortin në Miami për të festuar përvjetorin e dytë të martesës. Ata kanë ndejtur tek i njëjti hotel ku kanë bërë edhe ceremoninë e dasmës, por në një moment, këngëtarja ka dyshuar se mund të ishte infektuar me koronavirus dhe ka bërë tamponin për të hequr merakun.

Rezultatet e analizave, Afërdita i ka ndarë edhe me ndjekësit, ku për fatin e saj të mirë, kishte rezultuar negative.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat