Kjo është e dashura e Vali Corleone - Bota Sot
Kjo është e dashura e Vali Corleone

Mediale Vip

Kjo është e dashura e Vali Corleone

Nga: E.B Më: 6 korrik 2020 Në ora: 12:23
Vali Corleone

Vali Corleoni është i njohur për publikun nga deklaratat e tij dhe intervistat e tij duke thënë se ai se vinte nga një familje mafioze siçiliane.

Vali ishte i akuzuar për ngacmim ndaj familjarëve të tij, dhe ndaj tij u caktua masa e ekzaminimit psikitarik në Institutin e Psikiatrisë Forenzike.

Disa burime kanë zbuluar të dashurën e Valit. Ajo është Irena Hasanaj, shkruan “Bota Sot”.

Vajza ka publikuar edhe një foto në rrjete sociale ku shihet dora e Valit.

Vali dhe Irena nga fotot e publikuara janë duke kaluar momente së bashku në vende luksoze.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat