Fero dëshmoj thënien ‘kokë e këmbë i dashuruar’ - Bota Sot
Fero dëshmoj thënien ‘kokë e këmbë i dashuruar’

Mediale Vip

Fero dëshmoj thënien ‘kokë e këmbë i dashuruar’

Nga: T.M Më: 6 korrik 2020 Në ora: 14:43
Fero

Fero ka ndarë një video të çuditshme me ndjekësit e tij.

Lidhja e Feros dhe Arbenitës mund të themi me bindje se është një ndër më të komentuarat e showbizit kjo edhe për shkak të veprimeve të çifti.

Fero në InstaStory e tij  publikoi disa postime, teksa në shtrat pranë tij ndodhej Arbenita.

Në njërën prej postimeve, reperi shfaqet duke i puthur këmbën partneres së tij, përcjell "Bota sot"

Duke e ditur se materialet që ai publikon bëjnë xhiron e rrjetit dhe shpesh bëhen pjesë e mediave online, Fero thotë me humor: Shikoni se si Fero i puth këmbën
 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat