Morena Taraku: Missi i operacioneve plastike - Bota Sot
Morena Taraku: Missi i operacioneve plastike

Mediale Vip

Morena Taraku: Missi i operacioneve plastike

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 15:05
Morena Taraku

E njohur për publikun e vendit u bë në kohën kur u zgjodh miss.

Edhe pse mori një epitet të tillë, Morena Taraku nuk është se kishte ndonjë tipar që e bënte më të veçantë, madje, për të lirisht mund të themi se ka pasur një fytyrë shumë të zakonshme.

Morenën e ‘kthen’ në retrospektivë për 10 vite, në kohën kur fytyra e saj nuk e dinte se çka është operacioni plastik.

Nëse krahasojmë dy fotografi të Morenës, e vërejmë qartë dallimin me formave të fytyrës së Morenës.

Hunda, mollëzat, buzët, format e vetullave dhe thuajse edhe detajet më të vogla të ish Missit ndryshuan, duke bërë këtë kështu që ajo të bëhet krejt tjetër njeri.

Me pamjen e re, Morena nisi të ngjitet hapave të suksesit, duke tentuar të jetë herë biznismene e herë këngëtare.

Ajo është shumë e ndjekur në Instagram dhe madje shpesh është target për t’u kopjuar nga femrat tjera.

Ndryshime Morena bëri edhe në trup, jo në peshë, por, shtoi tatuazhe të reja.

Kurse, sa i përket flokëve, ish Miss Kosova nuk është se luajti shumë me to, shumicën e kohës i qëndroi besnike stilit të saj prej zeshkaneje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat