Afrona sjell një imazh ku është shfaqur krejt natyrale - Bota Sot
Afrona sjell një imazh ku është shfaqur krejt natyrale

Mediale Vip

Afrona sjell një imazh ku është shfaqur krejt natyrale

Nga: T.M Më: 6 korrik 2020 Në ora: 15:05
Afrona Dika

Afrona Dika tanimë nuk është emër i panjohur për publikun kosovar.

Fillimisht u njoh si modele duke qenë se u pa në klipe të këngëtarëve të njohur, e tani njihet si bashkëshortja e këngëtarit, Blero Muharremit.

Afrona dhe Blero janë dyshja simpatike që kanë adhurues të shumtë. Vitin e kaluar ata kurorëzuan me martesë lidhjen e tyre, ku dasma e tyre ishte thjesht përrallore.

Por ndryshe prej herave tjera që jemi mësuar ta shohim Afronën të kuruar në secilin detaj, së fundmi ajo ka sjell një imazh ku është shfaqur krejt natyrale, thjesht si një vajzë shtëpie.
 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat