Albi Nako e quan ‘Mbretëreshë’ Klaudia Pepan në postimin befasues - Bota Sot
Albi Nako e quan ‘Mbretëreshë’ Klaudia Pepan në postimin befasues

Mediale Vip

Albi Nako e quan ‘Mbretëreshë’ Klaudia Pepan në postimin befasues

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 15:37
Albi Nako dhe Klaudia Pepa

Klaudia Pepa mori pjesë në videoklipin e Giulia Luzi dhe Samuel Storm, “Mon Amour”, ku shkëlqeu me prezencën e saj, por vëmendje edhe më shumë tërhoqi postimi në Instastory që kishte bërë ish-bashkëshorti i saj Albi Nako.

Koreografi i mirënjohur ka postuar një foto të videos në Instagram ku shihet ajo duke performuar, teksa e ka quajtur atë “Mbretëreshë”.

Sikundër na e kanë dëshmuar edhe herë të tjera, çifti ruan një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin, mirëpo ky koment i Albit na erdhi pak papritur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat