Këngëtarja Rozana Radi feston ditëlindjen, kaq vjeç mbushi - Bota Sot
Këngëtarja Rozana Radi feston ditëlindjen, kaq vjeç mbushi

Mediale Vip

Këngëtarja Rozana Radi feston ditëlindjen, kaq vjeç mbushi

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 16:06
Rozana Radi

Këngëtarja e njohur, Rozana Radi ka një karrierë të gjatë nê televizion dhe është një nga më të pëlqyerat për talentin e saj.

Sot ajo feston ditën e lindjes dhe ka zbuluar me anë të një postimi moshën e saj.

“Në këto 41 vite më e mira që kam bërë për veten time është jeta”, shkruan ajo në foton ku shfaqet me një fustan që i nxjerr në pah format elegante trupore.

Duket se vitet kanë ndaluar për këngëtaren e njohur, pasi koha kalon por ajo mbetet gjithmonë mjaft në formë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat