Majk-u tregon që është pozitiv - Bota Sot
Majk-u tregon që është pozitiv

Mediale Vip

Majk-u tregon që është pozitiv

Nga: E.B Më: 6 korrik 2020 Në ora: 16:17
Majk

Kastriot Rexha i njohur për publikun si Majk ka filluar pushimet në bregdetin shqiptar, dhe ka ndarë një foto për fansat e tij në rrjetin social “Instagram”.

Ai krahas fotos ka shkruar “Pozitivitet por jo korona”, shkruan “Bota Sot”.

Së fundmi, Majk ka publikuar këngën e tij “Je t’aime”, në bashkëpunim me Ghetto Geasy. Deri më tani kënga ka pasur suksese të madh.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat