Për tre ditë, Kida e Mozzik afër 6 milionëshit - Bota Sot
Për tre ditë, Kida e Mozzik afër 6 milionëshit

Mediale Vip

Për tre ditë, Kida e Mozzik afër 6 milionëshit

Nga: Bota sot Më: 6 korrik 2020 Në ora: 18:56
Kida dhe Mozzik

“PP” është titulli i këngës së publikuar tre ditë më parë nga këngëtarja Kida dhe reperi Mozzik.

Kënga e ndarë në dy pjesë, dy këngë në një është Paranoja dhe Pishmon, përcjell Bota sot.

Kënga duket se u bë hit menjëherë, derisa për tre ditë ka arritur afër 6 milionë klikime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat