Veseli romantik ia uron bashkëshortes ditëlindjen - Bota Sot
Veseli romantik ia uron bashkëshortes ditëlindjen

Mediale Vip

Veseli romantik ia uron bashkëshortes ditëlindjen

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 19:33
Kadri Veseli dhe gruaja e tij

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ia ka uruar ditëlindjen bashkëshortes së tij Violetës.

Ai ka bërë të ditur se me të është njoftuar në ditët e para të lirisë.

“Me Violetën jemi njohur në ditët e para të lirisë. Një bekim i madh për mua, që ma kujton rëndësinë e dashurisë dhe përgjegjësisë për familjen. Urime ditëlindjen, e dashur”, ka shkruar Veseli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat